HIZLI
TEKLİF AL

Web Tasarım

Web Tasarım
 

Profesyonel Web Tasarım Hizmetlerimizi Keşfedin.

     

Sonuç Odaklı Web Tasarım

Tüm web tasarım projelerimizde her zaman sonuç odaklı ve dönüşüm odaklı çalışmalara imza atıyoruz. Günümüzde herkes web site tasarımı yaptırıyor. Ancak herkes web sitesinden etkili müşteri trafiği ve satış odaklı dönüşüm elde edemiyor.

Siz de bu rekabetçi dijital ortamda yerinizi alarak web siteniz üzerinden satışlarınızı ve marka bilinirliğini  artırmak istiyorsanız web tasarım hizmetlerimiz için bize ulaşın.

Profesyonel Web Tasarım

Neden Tercih Yazılım

  • Her web tasarım projesinde en iyisini ortaya koymak için her zaman en iyisini ortaya koyuyoruz.

  • Bizim için büyük küçük proje yoktur. Sadece heyecan verici sonuçlara odaklanırız.

  • Kullanıcı Deneyimi (UX) odaklı bakış açımız sayesinde satış odaklı dönüşümlere odaklanırız.

  • İstediğinizi değil beklentilerinizin ötesinde başarılı web tasarım projeleri hayata geçiririz.

Web Site Tasarımı
Web Tasarım Pattern

Web Tasarım Referanslarımız

 

ÜSTÜN YAPI

Üstün Yapı Mühendislik Müşavirlik kurumsal web tasarım projesini tamamladık.
Kurumsal Web Tasarım / CMS / UX Design

İNCELE
 

KYC AGRO

KYC AGRO kurumsal web tasarım projesini tamamladık.
Kurumsal Web Tasarım / CMS

İNCELE

Web Tasarım Süreçleri

01

Hedef Belirleme

Yeni bir web sitesinin hangi hedefleri gerçekleştirmek için tasarlandığının belirlenmesi. Hedefi olmayan bir web tasarım projesi okyanusta rotasını kaybetmiş bir gemiye benzer.

02

Araştırma ve Strateji

Başarılı bir web tasarım projesi hiçbir zaman işini şansa ve tesadüflere bırakmaz. Tüm web tasarım projelerimizde derin araştırma ve rakip analizi yapmadan başlamıyoruz.

03

İçerik Planlaması

Başarılı bir içerik planı işin en temel yapı taşıdır. Derinlemesine anahtar kelime analizi sonrasında marka bilinirliği ve satış odaklı dönüşümler almak için vazgeçilmez bir adımdır.

04

Tasarım Planlaması (UX/Uİ)

Etkili ve satış odaklı web siteler inşa etmek için başarılı bir kullanıcı deneyimi yaşatmak en önemli kriterlerden biridir. Etkileyici UX ve UI çözümlerimiz ile müşterilerinizin çok seveceği tasarımlar inşa ediyoruz.

05

Kodlama ve Test Süreçleri

Web tasarım çizim süreçlerimiz tamamlandıktan sonra projeniz tüm cihazlara uyumlu bir şekilde HTML5 ve CSS ile kodlanır ve yayınlanmaya hazır hale getirilir.

06

Yayına Alma

Tüm test ve optimizasyon süreçlerimiz tamamlandıktan sonra web sitenizi sizin onayınız ile yayına alıyoruz. Web tasarım projenizi yayına aldıktan sonra gerekli tüm hız testleri yapılarak size rapor edilecektir.

Web Tasarım Referanslarımız

 

HASBİL TARIM ÜRÜNLERİ

Üstün Yapı Mühendislik Müşavirlik kurumsal web tasarım projesini tamamladık.
Kurumsal Web Tasarım / CMS / UX Design

İNCELE
 

Fİ BİLGİSAYAR

Fİ Bilgisayar web tasarım projesini tamamladık.
Kurumsal Web Tasarım / CMS

İNCELE

Web Tasarım Ajansınızı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Başarılı ve sonuç odaklı web tasarım projesi her patronun hayali. Web tasarım projenizi başlatmadan önce bazı dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır.

01

Beklentilerinizi Doğru Belirleyin

Web tasarım projenizde ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi doğru bir şekilde anlamak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Yanlış ve eksik hedefler doğrultusunda hazırlanan web tasarım projeleri ileride tüm süreçleri yeniden planlamanıza neden olabilir. Bu doğrultuda sizi yönlendirecek ve etkileyici başarı hikayeleri sunabilecek bir web ajansı ile çalıştığınızın farkında olmalısınız

02

Hedeflerinize Ulaşacağınızdan Emin Olun

Hedefsiz ve özensiz hazırlanan web tasarım projeleri rekabetçi dijital ortamda başarı için gerekli olan çıtayı aşamayacak bir çok engele takılacaktır. Web ajansınız ile çalışmaya başlamadan önce hedeflerinize hangi sürede ve ne kadar bütçeler ile ulaşabileceğiniz konusunda ulaşılabilir hedefler belirleyin.

03

Büyük Web Projeleri Profesyonel Bir Çalışma ister

Web tasarım projenize başlamadan önce güçlü rakiplerinizin hangi süreçlerden geçerek başarıya ulaştığı konusunda bilgi sahibi olmanızda fayda olacak. Belki bugün en güçlü rakipleriniz bu yolculuğa sizden 10 yıl önce başladı ve bu süreçte 5 web ajansı değiştirmek zorunda kaldı. Ancak sizin bukadar çok bütçeniz ve zamanınız olmayabilir.. O yüzden size bu konuda en iyi hizmet verecek ve yol gösterecek web tasarım ajansını seçerken çok dikkat ediniz.

04

Referanslarını ve Başarı Hikayelerini İstemekten Çekinmeyin!

Binlerce web tasarım ajansı var. Hepsi de çok iyi hatta en iyisi olduklarını iddia edeceklerdir. Peki sizce bu ne kadar doğru. Eşsiz ve benzersiz web tasarım projeniz için tek kriter uygun bütçe olmamalı. En iyileri arasından sizin için en uygun bütçeye sahip olan web tasarım ajansını belirlemeniz gerekmektedir. Çalışmak istediğiniz web tasarım ajansının hayalinizdeki web tasarım projesini gerçekleştirebileceğinden emin olmak sizin en doğal hakkınız. Sizi tatmin etmeyen ve yetersiz müşteri referansı ve başarı hikayesi sunan web ajanslarını sadece uygun bütçeli diye tercih etmek size ciddi zaman ve para kaybettirebilir.

05

Web Ajansınızın Referansları ile Görüşmekten Çekinmeyin!

Doğru ajansı buldunuz ve çalışmaya karar verdiniz. Web tasarım projeniz başarı ile tamamlandı artık dijital pazarlama süreçlerinize emin adımlarla başlamaya hazırsınız. Peki web site güvenliğiniz, Hız testleriniz, Yazılım ve sunucu hatalarınız karşısında bir fikriniz var mı? Zaman ve para harcadığınız web tasarım projeniz sizin istediğiniz hedeflere ulaşabilecek özelliklere ve kriterlere gerçekten sahip mi? Bunları anlamanız için uzman olmanız gerekebilir... Özellikle kapsamlı bir web projesi yaptırmayı planlıyorsanız çalışmak istediğiniz web ajansının rastgele birkaç müşterisini arayarak memnun olup olmadıklarını ve çalışmanızı tavsiye edip etmediklerini öğrenmeniz doğru ajansı bulmanız konusunda size en kolay yolu tüm gerçekliği ile gösterecektir.

06

Daha Önce Başarısı Olmayan Bir Web Ajansı Yanlış Seçim Olabilir.

Standarların üzerinde beklentilerinizn olduğu ve satış odaklı düönüşüm beklentilerinizin yüksek olduğu web tasarım projelerinde web tasarım ajansının başarı hikayelerini dinlemek sizi güvende hissettirecektir. Daha önce başarısı olmayan ve size başarı vaad eden bir web ajansının bu konuda ilk ciddi tecrübesinin de siz olacağını unutmayın. Ancak bu yolda aşılması gereken birçok engel ve süreç olduğunu da unutmayınız.

Neden Tercih Yazılım?

01

Net Hedefler Belirleriz

Ulaşılamaz gerçek dışı hedefler belirlemeyiz. Her şeyi net bir şekilde ortaya koyar sizi hangi süreçlerin beklediğini çok iyi analiz ederiz.

02

Her Proje Değerlidir

Bizim için her proje yeni ve eşsiz bir projedir. Bütçeniz doğrultusunda size net hedefler belirler ve satış öncesi ve sonrası her zaman yanınızda olduğumuzu hissettiririz.

03

Şeffaf ve Dürüst İletişim

Web ajansınız ile ilişkilerinizin şeffaf ve sağlam bir güvene dayanması çok önemlidir. Uzun yılar sizin için tüm samimiyetimizle ve gayretimizle çalışmaya hazırız.

04

Sizi Asla Oyalamayız

Bizi aradığınız andan itibaren bunu fark edeceksiniz. Her zaman samimi ve şeffaf çalışan uzmanlarımız neyi nasıl yapabileceğimizi size en ayrıntılı şekilde anlatmaktan hiçbir zaman çekinmezler.

05

Bütçenize En Uygun Çözümler

Büyük işler büyük bütçeler gerektirir. Ancak kısıtlı bir bütçeniz var ise size en uygun çözümü sunar ve arasındaki farkları tüm ayrıntısı ile anlatırız.

06

Taahhüt Vermekten Çekinmeyiz

Sözlerimizi yerine getireceğimizden şüphemiz yoktur. Onun için size taahhüt vermekten asla çekinmeyiz. 200+ müşteri ve 100’lerce web projesi ile kazandığımız tecrübe ile tüm taahhütlerimizi yerine getirmekteyiz.

Web Tasarım Pattern

Web Tasarım Referanslarımız

 

AYDIN PULLUK

Aydın Pulluk kurumsal web tasarım projesini tamamladık.
Kurumsal Web Tasarım / CMS

İNCELE
 

ATRIUM TERRACE

ATRIUM TERRACE Micro web tasarım projesini tamamladık.
Micro Web Tasarım / CMS / UX Design

İNCELE

Web Tasarım şirketlerin ya da şahısların hizmet ve ürünlerinin etkili bir şekilde tanıtılmasını amaçlayan hizmetler bütünüdür. Web tasarım hizmetleri tasarım, kodlama, içerik üretimi, yazılım süreçleri, SEO optimizasyonları gibi hizmetleri içerisinde barındırmaktadır.

Domain web sitenizin adıdır. örnek olarak tercihyazilim.com bizim web sitemizin domainidir. Alan adı ve domain aynı kavramlardır. Hosting ise bir web sitenin 7/24 internet üzerinde erişilebilir olmasını sağlayan sunucu hizmetidir. Web siteye sahip olmak için domain ve hosting hizmetlerine sahip olmanız gerekir.

Piyasada satılan ve herkesin erişebileceği hazır şablon tasarımlar kullanmıyoruz. Kendi özel web şablonlarımızı hazırlıyor ya da hazır konsept şablonlarımızı kullanıyoruz.

Evet. Web tasarımlarımız W3C (World Wide Web Consortium) tarafından belirlenen tüm standartlara uygun bir şekilde kodlanmaktadır. Aydı şekilde Google Arama Motoru ve tüm modern tarayıcıların desteklediği kod teknolojilerini kullanmaktayız.

Web tasarım alt yapımızın ön uç kısmı HTML, CSS, SASS, Javascript ile oluşturulmaktadır. Arka planda ise kendi geliştirdiğimiz .NET MVC ve C# dili ile hazırlanan içerik yönetim sistemimiz bulunmaktadır. Gelişmiş yönetim panelimiz sayesinde web sitenizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Web tasarım ve yazılım hizmetlerimizi garanti kapsamındadır. Bizlerle çalıştığınız müddetçe tüm tasarım ve yazılım sıkıntıları garanti kapsamı içerisinde ücretsiz olarak güncellenmektedir.

Web tasarım süreçlerimiz projenizin büyüklüğüne ve kapsamına göre değişmektedir. Genellikle 15-30 gün arası süren özel web tasarım süreçlerimiz ile 5-7 gün arası süren konsept web tasarım süreçlerimiz olmaktadır.

Evet. Web tasarımlarımız tüm mobil cihazlara %100 uyumlu bir şekilde kodlanmaktadır. Mobil uyumluluk artık bir gereklilik haline geldiği için mobil uyumlu web tasarım süreçlerine çok büyük önem vermekteyiz.

Web tasarım yaptırmak zorunlu değildir fakat gereklidir. Satış odaklı müşteri dönüşümleri ve web siteniz üzerinden gelir elde etmek isityorsanız kaliteli UX (Kullanıcı deneyimi) sunan bir web tasarıma sahip olmanız gerekir.

Web tasarım fiyatları projeden projeye değişiklik gösterebildiği gibi genel olarak proje süresinde bağlı olarak değişmektedir. 5-7 gün arası bir süreç alan konsept web tasarım projelerimiz 3000 +kdv iken, 14-30 gün arası süren kurumsal web tasarım süreçlerimiz 15000 TL ve üzeri bir maliyete sahip olabilmektedir.

Evet. Domain ve hosting hizmeti vermekteyiz. Sadece web tasarım müşyterilerimize özel domain ve hosting hizmetleri sunuyoruz. Web tasarım hizmetini bizden aldığınız sürece başka bir hosting şirketinden domain ya da hosting satın almanıza gerek yoktur.

Evet. Web site alt yapılarımız Sql Injection, XSS, CSRF gibi tüm saldırılara karşı güvenlidir. Yazılımımız milli ve yerlidir. Açık kaynak hazır yazılımlar kullanmadığımız için ekstra güvenlidir.