HIZLI
TEKLİF AL

Tercih Akademi

Tercih Akademi ile bugün etkili bir şekilde öğrenmeye başla.

  • Sürekli Güncellenen Eğitimler
  • Ayrıntılı ve Etkili Anlatım
  • Gerçek Hayattan Örnekler
  • Web Tasarımcılar ve Web Masterlar için Bilgi Platformu
     

Tercih Akademi

Geleceğin Web Tasarımcıları İçin

Tercih Akademi olarak web tasarım ve kodlama öğrenme süreçlerinin ne kadar zahmetli ve emek isteyen bir süreç olduğunun farkındayız.

Bu süreçte geleceğin web tasarımcılarının gelişmesine biz de katkı sağlamak için sosyal sorumluluk projesi olarak gördüğümüz Tercih Akademi ile elimizden geldiğince sizlere sürekli değerli içerikler sunmayı hedefliyoruz.

Tercih Akademi Nedir?

Tercih Akademi web tasarımcılar ve webmasterlar için bir eğitim platformudur.

Tercih Yazılım geliştirici ekibi tarafından hazırlanan Tercih Akademi içerikleri geleceğin web tasarımcılarının gelişmesine katkı sağlamak için özenle hazırlanmaktadır.

Tercih Akademi’de Neler Vardır?

Tercih Akademi’de şu an HTML dersleri, CSS dersleri ve Flexbox CSS konuları bulunmaktadır, İlerleyen süreçlerde SASS, bootstrap, javascript dersleri ve SEO dersleri de ilave edilecektir.

Tercih Akademi'de Neler Var

Tercih Akademi'de şuan itibari ile HTML, CSS ve Flexbox konuları altında 61 adet eğitim makalesi bulunmaktadır.

 
 

HTML Dersleri

HTML temel seviyeden orta seviyeye kadar olan derslerimizi inceleyerek HTML yapısını anlama ve kodlamaya başlama konusunda ilerleyin

 
 

CSS Dersleri

Başlangıç seviyeden ileri seviyeye kadar hazırladığımız makaleler ile CSS ile web tasarım kodlama alanında kendinizi geliştirin.

 
 

Flexbox CSS Dersleri

Flexbox CSS günümüzde geliştiriciler tarafından sıklıkla kullanılan esnek kutu modelidir. A'dan Z'ye Flexbox'ı öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Tercih Akademi’ye Nasıl Destek Olabilirsiniz?

Tercih Akademi’ye destek olmanız için içeriklerimizi öğrenmeye başlayarak geri bildirim göndermeniz bizim için çok önemlidir.

Sizlerden aldığımız geri bildirimler sayesinde daha etkili eğitimler ve farklı konular üzerinde içerikler hazırlayabiliriz. Bizlere info@tercihyazilim.com adresinden geri bildirim gönderebilirsiniz.

HTML Dersleri

CSS Dersleri

Flexbox CSS