HIZLI
TEKLİF AL
Kurumsal Web Tasarım
 

Kurumsal Web Tasarım Hizmetlerimizi Keşfedin.

     

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal web tasarım bir marka ya da bir şirketin resmi web sitesinin hazırlanması için yapılan hizmetlerin bütünüdür. Kurumsal web tasarım hizmeti bir bütün olarak değerlendirilmelidir.

Kurumsal web tasarımı, içerisinde web sitenin tasarımı, SEO arama motoru optimizasyonu stratejileri, açılış sayfa tasarımları, kullanıcı deneyimi, web yazılım altyapısı, yasal zorunlulukları, ve şirket ya da markanın doğru şekilde aktarılması hususlarını içermektedir.

Kurumsal Web Tasarım

Kısacası kurumsal web tasarım şudur, web tasarım, web yazılım, dijital pazarlama, marka algısı ve yasal zorunluluklar içeren profesyonel çalışmalar bütünüdür. KURUMSAL WEB TASARIM NEDİR?

Kimler Kurumsal Web Tasarımı Yapabilir?

Herkes web tasarımı yapabilir ama herkes kurumsal web site tasarım yapabilir mi?. Herkes başarı ve doğru algı getiren kurumsal web tasarım projeleri yapamaz. Kurumsal web tasarım projelerinin profesyonel web ajansları ve yüksek tecrübeye sahip markalar ile çalışan freelancer web tasarımcılar tarafından yapılması daha doğru olacaktır.

Yukarıdaki kurumsal web tasarım hizmetlerini ayrı firmalardan da alabileceğiniz gibi bizim gibi 360 Derece Dijital Web ajanslarından da hepsini birden alabilirsiniz.

Kurumsal web tasarım bir bütün olarak ele alınmalı ve kurumsal web site tasarımı proje başlangıcında araştırma ve müşteri beklentileri doğrultusunda en iyi stratejiler belirlenerek yol haritası oluşturulmalıdır.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım Referanslarımız

 

ÜSTÜN YAPI

Üstün Yapı Mühendislik Müşavirlik kurumsal web tasarım projesini tamamladık.
Kurumsal Web Tasarım / CMS / UX Design

ÜSTÜN YAPI KURUMSAL WEB TASARIM İNCELE
 

KYC AGRO

KYC AGRO kurumsal web tasarım projesini tamamladık.
Kurumsal Web Tasarım / CMS

KYC AGRO kurumsal web tasarım İNCELE
Web Tasarım Pattern

Kurumsal Web Tasarım Kimler Yaptırmalıdır?

 • Markalaşmak ve marka algısı yaratmak isteyen bütün şirketlerin kurumsal bir web siteye sahip olması gerekir.

 • Holdinglerin ve büyük şirketlerin,

 • Yurt dışına hizmet ve ürün satan büyümekte olan şirketlerin kurumsal bir web siteye sahip olması gerekir.

 • Aslında bir vizyona sahip bütün şirket yetkilileri kurumsal web tasarımın öneminin farkında. Burada önemli olan unsur sizin için doğru şirketin belirlenmesi ve bütçenize en uygun çözümün sunulmasıdır.

Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım Aşamaları

Yukarıda bahsettiğimiz kurumsal web site tasarımı hizmetlerini biraz daha ayrıntılı açıklayacak olursak ve daha bütün olarak bakacak olursak en önemli kurumsal web tasarım hizmetleri şunlardır;

Araştırma ve strateji web tasarım projelerinin en temel ve en önemli unsurudur. Özellikle büyük ya da karmaşık projelerde bu adımın yanlış ya da eksik tamamlanması tüm projenin başarısını riske atabilmektedir.

Şirketiniz için ya da markanız için kurumsal web tasarım yapılmadan önce müşteri ihtiyaçları, rakip analizi ve gerekli tüm araştırmalar proje başlangıcında yapılmalıdır. SEO stratejileri, anahtar kelime belirlenmesi ve içerik planının kurgulanması gerekmektedir.

İçerik çok önemlidir. Marka algısı ve kurumsal bir şirket algısı oluşturmak için web sitenizde kullanılan içerik çok büyük önem taşımaktadır. Bugün markaların ve kurumsal şirketlerin web sayfasına baktığınızda çok etkileyici sloganlar ve ayrıntılı açıklamalar göreceksiniz.

Bu içerik çalışmalarının web tasarım süreçlerinin başlangıcında yapılması daha doğru olacaktır. İçeriğe uygun görsel seçimi,içeriğe uygun tasarım hazırlanması gerektiği için içerik planlaması olmayan bir kurumsal web tasarım projesi kesinlikle düşünülemez.

Kurumsal web tasarım projelerinde görsellik çok büyük önem taşımaktadır. Etkileyici olmayan ya da amatör fotoğraflar kullanmak marka algınızı zedeleyecektir.

Profesyonel fotoğraf çekimi ve doğru stock fotoğrafların satın alınması kurumsal web sitenizin marka algısını doğru bir şekilde oluşturma noktasında büyük öneme sahiptir.

 

Kurumsal bir web site tasarımının çizimine ve başlamadan önce yukarıdaki adımların büyük ölçüde tamamlanması gerekmektedir. Web sitenizi tasarlayacak olan ajans şirketiniz, markanız, rakipleriniz ve müşteri hedef kitleniz hakkında detaylı bilgiye sahip olmaz ise kurumsal web tasarım projeniz istediğiniz şekilde sonuçlanmayacaktır.

Burada kurumsal web tasarım projesi yaptırmak isteyen şirketlere bir tavsiye verecek olur isek; web ajansınıza gerekli tüm bilgileri doğru ve anlaşılır bir şekilde ulaştırdığınızdan emin olmanız gerekir.

Tüm bilgiler ve araştırmalar doğrultusunda firmanın ihtiyacı olan tüm sayfalar ve site haritası belirlenir. Şirketin kurumsal web sitesinde ihtiyaç duyacağı sayfalar büyük ölçüde kurumsal web tasarım teklifini sunarken belirlenmiştir. Ancak yukarıdaki araştırmalar ve stratejiler doğrultusunda yeni ihtiyaçların çıkması ve belirlenmesi de muhtemeldir.

Tüm bu durumlar belirlendikten sonra anasayfa çizimi ile başlanır ve iç sayfaların çizimleri tamamlanır. Kurumsal web tasarım projelerinde her sayfa anasayfa değeri kadar büyük önem taşımaktadır. Bu şekilde bir anlayış benimsenmediği takdirde lokaldeki bir küçük işletmenin web sayfasından çok ta farklı olmayacaktır.

UX Design = User Experience yani kullanıcı deneyimi demektir. Bugün en başarılı sonuçlar alan web sitelerin en önemli özelliği iyi bir kullanıcı deneyimine sahip olmasıdır. Kullanıcı deneyimi bir çok kriteri barındırmaktadır. UX designer tarafından tasarlanan bu deneyim hayal gücü ve iyi bir tecrübe gerektirir.

UI design = User İnterface yani kullanıcı arayüzü demektir. Uİ ve UX kesinlikle bir bütündür. Profesyonel bir arayüz tasarımı, basit, kolay ve SEO dostu bir kullanıcı deneyimi sunduğu takdirde başarılı bir kurumsal web tasarımın en önemli süreçleri tamamlanmış

Web tasarım ve kodlama süreçleri W3C (World Wide Web Consortium) standartlarına uygun olmalıdır. Site açılış hızları gereksiz ve hatalı kod kullanımı performansı düşürecektir. Kurumsal bir web sitenin sadeleği kadar interaktif yapısı da çok önemlidir.

Hedef kitlenizi cezbedici ve wow diyecekleri çalışmalar kesinlikle profesyonel bir kodlama ekibi tarafından ya da kişiler tarafından sağlanabilir. Web tasarım ve kodlama süreçleri de yukarıdaki tüm aşamalar da olduğu gibi kurumsal web tasarım süreçlerinde çok büyük öneme sahiptir.

Kurumsal web tasarım süreçleri bir bütün olduğu için web sitenizi yönetebileceğiniz ve dinamik bir yapıda kullanımızı sağlayan gelişmiş bir içerik yönetim paneline (CMS) sahip olmanız gerekir.

Bünyenizde grafik tasarımcı ya da editör bulunduruyor iseniz kurumsal web sitenizdeki içerik ve görsel güncel güncellemelerini kolaylıkla yapabilirsiniz.İçerik yönetim sistemleri sadece içerik güncellemesi sağlamıyor tabiki de. Aynı zamanda müşteri etkileşimleri, form mesajları, ürün satışı, sosyal medya entegrasyonları, Google analytics bağlantıları gibi bir çok fonksiyonu da barındırması gerekecektir. Web yazılım altyapısının kurumsal web sitenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak olmasında proje başlangıcında emin olmanız gerekir.

Aynı zamanda ilerideki doğabilecek yazılımsal ihtiyaçların da web ajansınız ya da yazılım şirketiniz tarafından karşılanabileceğinden emin olmalısınız..Aksi takdirde tüm çalışmalarınız boşa gidebilir ve aynı süreçleri tekrar başka bir ajans ile tamamlamak zorunda kalabilirsiniz.

 

SEO stratejilerinizi proje başında belirlemeniz hem tasarım süreçlerinizi hem de yazılımsal ihtiyaçlarınızı daha iyi yönetmenizi sağlayacaktır.

SEO stratejisi yaptığınızda sizi ileriye götürecek bir blog alt yapısına sahip olmanız gerektiğini ya da Accelerated Mobile Pages (AMP = Hızlandırılmış Mobil Sayfalar) gibi sizi daha üst sıralara taşıyabilecek özellikleri de göz ardı etmemiş olursunuz.

İçerik planı kurumsal bir web sitenin en önemli gücü olduğuna göre içerik planını da belirleyen en önemli unsur tabiki de SEO stratejisidir.

Eğer kurumsal web tasarım projenizi hayata geçirecek olan ajans yeterli SEO tecrübesine sahip değil ise kesinlikle proje başlangıcında iyi bir SEO ajansı ile birlikte yol almanızı tavsiye ederiz.

Şirketinizin ya da markanızın sunduğu birçok ürünü ve hizmeti tek bir sayfaya sığdırmak mümkün olmayacaktır. kurumsal web sitenize hedef kitlenizi en etkili ve hızlı çekebilmenin yolu da Google reklamlarını kullanmaktır.

Google reklamlardan başarı sağlamak için de her ürün ve hizmetiniz için ayrı tasarlanmış profesyonel açılış sayfalarına ihtiyaç duyacaksınız.

Yukarıdaki maddelerde kurumsal bir web sitenin tüm sayfalarının ana sayfa gibi özenli bir şekilde tasarlanması gerektiğinin altını çizmiştik .Google reklam maliyetlerini düşürebilmek ve .kalite puanını artırabilmek adına sizin için değerli olan tüm sayfaların iyi bir şekilde tasarlanması gerekmektedir.

Kurumsal Web Tasarımın Avantajları Nelerdir?

Başarılı ve sonuç odaklı web tasarım projesi her patronun hayali. Web tasarım projenizi başlatmadan önce bazı dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır.

01

Müşterilerin Güvenini Kazanırsınız:

Web sitenize giren müşterilerinizin neredeyse %80’i şirketinizin ve markanızın güvenilirliğini web sitenizin tasarımına göre belirlemektedir.

02

Çevrimiçi İtibarınızı Artırın:

İyi bir kurumsal web sitesi markanızı ve imajınız geliştirmenize düşündüğünüzden çok daha büyük katkı sağlayacaktır.

03

Eşsiz ve etkileyici Olun :

Benzersiz kurumsal web siteniz ile akılda kalıcı bir etki bırakın ve kullanıcılarınıza eşsiz bir kullanıcı deneyimi yaşatarak diğer şirketlerden farkınızı ortaya koyun.

04

Hedef Kitlenize Özel Tasarım :

Hedef kitleniz belirli bir yaş kitlesi olabilir, sadece çocuklara ya da sadece bayanlar olabilir, Eğer böyle özel bir hedef kitleniz var ise markanızın kurumsal web tasarımının hedef kitlenize hitaben tasarlanması en iyi çözüm olacaktır.

05

Her Alanda Şirketinizi Başarı İle Temsil Eder :

Kurumsal web siteniz doğru şekilde yapıldığında şirketinizin tüm faaliyetlerini internet üzerinden yöneten bir organizasyona da sahip olacaksınız anlamına gelir. Satış departmanı olarak çalışacak, insan kaynakları departmanı olarak cv toplayacak, Çoklu dil özelliğ sayesinde gloabal dünyada sizi temsil edecek.

Kaliteli Bir Kurumsal Web Tasarım Projesi Şunları İçermelidir

 • Basit ve şık arayüz tasarımı

 • Gelişmiş web yazılım altyapısı (CMS)

 • İlham verici profesyonel görseller

 • Hızlı açılan sayfa deneyimleri

 • Google Analytics, Google Ads Remarketing ve Search Console entegrasyonu

 • SSL Sertifikası

 • Tüm konumlarınızın ve bayilerinizin iletişim bilgilerinin yer alması.

 • İnsan Kaynakları formu, Sizi Arayalım ve Sipariş Talebi vb. Formlar

 • Kalite belgeleriniz, Yasal zorunluluk sayfaları, Çerez politikası ile uyumlu kodlama alt yapısı

Web Site Tasarımı

Bunlar kurumsal bir web sitenin içermesi gereken içeriklerden sadece bir kaçıdır. Sektörünüze ve hedef kitlenize göre ihtiyaçlarınız değişiklik gösterebilir. KURUMSAL WEB TASARIM İÇERİĞİ

Web Tasarım Referanslarımız

 

AYDIN PULLUK

Aydın Pulluk kurumsal web tasarım projesini tamamladık.
Kurumsal Web Tasarım / CMS

Aydın Pulluk kurumsal web tasarım İNCELE
 

ATRIUM TERRACE

ATRIUM TERRACE Micro web tasarım projesini tamamladık.
Micro Web Tasarım / CMS / UX Design

ATRIUM TERRACE Micro web tasarım İNCELE

Neden Tercih Yazılım?

01

Ulaşılabilir Hedefler

Sizlere ulaşableceğimiz hedefleri sunar ve ulaşırız. Başka web ajansları gibi ulaşılmaz hedefler belirleyip size hayal satmıyoruz.

02

Her Proje Değerlidir

Bizim için her proje yeni ve eşsiz bir projedir. Bütçeniz doğrultusunda size net hedefler belirler ve satış öncesi ve sonrası her zaman yanınızda olduğumuzu hissettiririz.

03

Etkileyici Tasarımlar

Web sitenizin hızı, kullanıcı deneyimi kadar tasarımı da önemlidir. Etkileyici bir tasarım dönüşümlerinizi ve marka algınızı arttıracak etkili bir güçtür.

04

Güçlü Yazılım Alt Yapısı

Kurumsal web tasarımda yazılım ve sunucu alt yapısı çok önemlidir. Web siteniz için gelişmiş, hızlı ve güvenli alt yapılar sağlıyoruz.

05

Bütçenize En Uygun Çözümler

Bütçenize uygun kurumsal web tasarım projesini uzman ekibimiz ile beraber belirlemek için bugün bize ulaşınız.

06

10 Yıllık Tecrübe

10 yıllık tecrübe, 200+ müşteri ve 500 + web tasarım projesi ile alanında uzman kadromuzda arkanızdaki güç olmaya hazırız.

Web Tasarım Pattern

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal web tasarım fiyatları ajanstan ajansa ve yapılacak işin kapsamına göre değişmektedir.

Bizler Tercih Yazılım olarak kurumsal web tasarım projelerinde teklif vermeden önce müşterimizin tüm ihtiyaçlarını ve beklentilerini doğruşekilde anlamaya çalışıyoruz. Bunun dışında ne tarzda bir sitenin hoşuna gittiğini de soruyoruz. Bunu sorma amacımız müşterimizin hangi tarzda web siteler daha çok beğendiğini anlamaya çalışıyoruz. Kurumsal web tasarım projelerinde nasıl bir tasarım istendiğinde fiyatları etkileyen önemli unsurlardan biridir.

Tasarımın çizimi ve kodlama süreci uzadıkça maliyetlerde artacaktır. İyi bir Kurumsal web sitesi Türkiye şartlarında 15.000 TL ve 200.000 TL arasında fiyatlandırılmaktadır. Hazır şablon ya da konsept tasarım olarak sunulan hızlı çözümler bu fiyatlara dahil değildir. Bu sayfada bahsedilen kurumsal web tasarım fiyatları hizmeti yukarıdaki tüm süreçleri içeren hizmet için belirtilmiştir.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

Kurumsal web tasarım projesine başlamadan önce kesinlikle farklı ajanslardan ve yazılım şirketlerinden teklif almanızı önereceğiz.

Aynı proje için bir ajans 20.000 TL fiyat verilirken başka bir web ajansı da 50.000 TL fiyat verebilir.

Burada fiyatları etkileyen bir diğer unsur da personelin tecrübesi ve aldığı maaşlardır.

Çok düşük maaşla çalışan web tasarımcılar olduğu gibi çok yüksek maaş alan UX designer, art director ve yazılım mimarlarından oluşan bir ekip ile kurumsal web tasarım projesini yürütecek olursanız tabiki de bu maliyet farklarının da çıkması çok normal karşılanmalıdır.

Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım Referanslarımız